odc. 9 - o Miłości i ... halloween

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

Ciekawą rzeczą jest robienie przeglądu artykułów różnych redakcji. Kontrast tam występujący jest tak duży, że nie sposób wyrobić sobie opinię. Jednakże najważniejsze, co pomaga mi w weryfikowaniu "głupoty" dziennikarskiej, to język autora. Bardzo łatwo rozpoznać stronniczość danego autora. Ale nie na tym polega kunszt dziennikarstwa. Chodzi o prawdę, a ta coraz częściej boli wielu dziennikarzy, więc bronią swoich, bardzo często rozmijając się z prawdą.

Koniec października, to wariactwo związane z satanistycznym świętem Halloween. W sklepach uginają się półki związane z tą niby "zabawą". Ale nazwijmy to po imieniu - "oddawania czci Szatanowi".

I śmiech na bok.

Katolik nie obchodzi halloween. A kto to jest katolik? Wierzący i praktykujący wyznawca Jezusa Chrystusa. Nie jest nim wierzący niepraktykujący (w sumie to i tak jest niewierzący). No a ci co korzystają z pogańskich obrzędów, to chyba nie poznali nigdy prawdziwego Chrystusa.

31 października zapraszam na g. 20 do kościoła św. Faustyny w Górze. Będziemy chcieli się modlić za katolików uczestniczących w satanistycznym obrzędzie halloween, aby otworzyli oczy i zwrócili się całym sercem do tego, który jest Miłością czyli Jezusa Chrystusa

Więcej na: moim kanale YouTube: https://youtu.be/gQ3MKWEB6vQ

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Zło, które próbuje nas zniszczyć!

Piesza Pielgrzymka - odc. 1

Odc. 12 - Żal za grzechy.